Presentatiebeeld van het pand n° 297201

In verband met dit goed

Referentie: 297201


Halfopen woning, oorspronkelijk gebouwd in 1950, maar reeds opgefrist. Het heeft een totale oppervlakte van 200 vierkante meter. Er is een oprit bij de woning.
Het goed is op heden verhuurd en heeft een conformiteitsattest.

De woning bestaat op het gelijkvloers uit een inkom, een living, keuken, badkamer met wc, een berging en wasplaats. Op het eerste verdiep zijn er drie kamers, en tot slot is er een zolder. Buiten is er een tuinhuis.

Gelegen in woongebieden met landelijk karakter, geen vergunning gekend want reeds gebouwd in 1950, aangesloten op de riolering, verwarming op gas (geen stookolietank). Asbestveilig (maar niet asbestvrij). G score: A P score: A

Algemene informatie

  • Vrij vanafAndere
  • Gebouw1950
  • PandtypeHuizen
  • Kadastraal inkomen384 €

Samenstelling

  • 3 slaapkamers

Gebouw en tuin gegevens

  • Oppervlakte kadaster200m2

Energiegegevens

  • Energiescore (kengetal) van het EPC513 kWh/m2
  • RF-Energie labelF De wettelijke verplichting tot renovatie is mogelijks van toepassing op dit goed.
  • Conformiteitsattest van de elektrische installatieJa, niet gelijkvorming
  • Unieke code van het EPC-certificaat20220830-0002664910-RES-1

Financiële gegevens

  • Huidig verhuurd percentage100%

Stedelijke informatie

  • De meest recente stedelijke bestemming van het pand met de benamingen gebruikt in het register met plannenWoongebied met landelijk karakter
  • overstromingsgebiedNiet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied

Naam van de voorkooprechthebbende overheid (bij prioriteit)

  • Het onroerend goed is beschermd of opgenomen in een vastgestelde inventarisNeen

Uit de hand te koop

Gewenste prijs

275.000 €

Verkocht door de notaris Notaris Thibault Van Belle

Heeft u een vraag over dit pand of wenst u een bezoek in te plannen? Neem contact op met de notaris van de verkoper.

Bezoekgegevens

Bezoek na afspraak met het notariaat. Contact via 09.372.70.47 of kantoor@notarisvanbelle.be