De 30 foto's tonen.
 
        
      
    
              Deze karaktervolle woning met handelsruimte gelegen op een perceel van 8a 69ca op de hoek v.d. Bosveldstraat en de Lindestraat in Terkoest (Alken), is ideaal voor wie wonen & werken wil combineren of voor diegene die een investeringspand zoekt. Enkele renovatiewerken zijn nodig, aangezien de renovatieplicht van toepassing is.
M.a.w., dit onroerend goed biedt tal van mogelijkheden voor wie op zoek is naar een pand met zowel privé als professionele doeleinden.
VOORZIEN COMFORT & KENMERKEN: 
* strategisch gelegen op het kruispunt van de Bosveldstraat en de Lindestraat 
* woning met handelsruimte in één pand 
* alle attesten (EPC, elektriciteit, e.d.) voorhanden, met uitzondering van het keuringsattest van één stookolietank
* geen vastgestelde bouwmisdrijven en/of overtredingen.
Binnen de vergunde handelsruimte is een deel ervan omgevormd tot een appartement. De bestemmingswijziging van de handelsbestemming naar een residentiële bestemming is mogelijk niet vergund. Voor zover hier een stedenbouwkundige inbreuk zou zijn, is deze verjaard. Er zijn geen acties gaande van de bevoegde diensten over deze toestand. Voor meer info: contacteer het notariskantoor.
* EPC: 437 kWh/m²jaar – label E - certificaatnr: 20230706-0002937107-RES 1(voor woning met handelsruimte) 
* EPC: 995 kWh/m²jaar – label F - certificaatnr: 20230724-0002950232-RES 1(voor studio).
INFO: 
* NOTALIM (kantoor Alken) 
* tel 011 31 36 33 
* alken@notalim.be
 G score: A P score: D
            
250.000 €
 
                Startdatum: 19/11/2025 14:00
Einddatum: 27/11/2025 14:00
Geen bod: 1.000 €
De fiche bekijken op Biddit.beHet goed zal door de kandidaat-kopers zonder afspraak kunnen bezocht worden elke woensdag van 18u tot 19u en elke zaterdag van 11u tot 12u, en dit vanaf woensdag 29 oktober 2025 tot en met zaterdag 15 november 2025