Presentatiebeeld van het pand n° 257568

In verband met dit goed

Referentie: 257568

Prachtig lot bouwgrond voor halfopen bebouwing met uitstekende centrale ligging.
Dit perceel biedt u de mogelijkheid om uw nieuwbouwproject te realiseren op een perceel met een oppervlakte van 586 m² (lot 1).
Het perceel heeft een straatbreedte van 12,50 m en is ongeveer 46 m diep.
Het is gelegen in een goedgekeurde niet-vervallen verkaveling.
Dit perceel biedt u de mogelijkheid tot het bouwen van een woonst van het type half open bebouwing.
RUP Dorpskern Kalken.
Perceel-score: B (Kleine kans op overstromingen onder klimaatverandering).
Bijkomende kosten: € 1 000,00 + BTW, per perceel bouwgrond, als aandeel in de verkavelingsakte. P score: B

Algemene informatie

  • Vrij vanafBij de akte
  • PandtypeGronden

Gebouw en tuin gegevens

  • Oppervlakte kadaster586m2

Financiële gegevens

  • Kadastraal inkomen te bepalen

Stedelijke informatie

  • Verkavelingsvergunning
  • De meest recente stedelijke bestemming van het pand met de benamingen gebruikt in het register met plannenWoongebied - RUP Dorpskern Kalken

Online verkoop

Doe een bod van

150.000 €

Verkoop informatie

Afgesloten verkoop
Logo van partner Biddit

Startdatum: 03/06/2024 13:00

Einddatum: 11/06/2024 13:00

Geen bod: 1.000 €

De fiche bekijken op Biddit.be

Verkocht door de notaris NOTARIAAT KALKENSE MEERSEN, geassocieerde notarissen

Bezoekgegevens

vrij

Virtueel bezoek

Ontdek het vastgoed tijdens een virtueel bezoek

Nu bezoeken