De 8 foto's tonen.
Prachtig lot bouwgrond voor halfopen bebouwing met uitstekende centrale ligging.
Dit perceel biedt u de mogelijkheid om uw nieuwbouwproject te realiseren op een perceel met een oppervlakte van 586 m² (lot 1).
Het perceel heeft een straatbreedte van 12,50 m en is ongeveer 46 m diep.
Het is gelegen in een goedgekeurde niet-vervallen verkaveling.
Dit perceel biedt u de mogelijkheid tot het bouwen van een woonst van het type half open bebouwing.
RUP Dorpskern Kalken.
Perceel-score: B (Kleine kans op overstromingen onder klimaatverandering).
Bijkomende kosten: € 1 000,00 + BTW, per perceel bouwgrond, als aandeel in de verkavelingsakte. P score: B
150.000 €
Startdatum: 03/06/2024 13:00
Einddatum: 11/06/2024 13:00
Geen bod: 1.000 €
De fiche bekijken op Biddit.bevrij