De 30 foto's tonen.
In een rustige omgeving aan de rand van Veurne kunt u deze ruime alleenstaande villa van het bouwjaar 2001 met garage en 2 zonnige zuidgerichte terrassen waarvan 1 overdekt, mooie ingerichte tuin, vijver, tuinhuis (mogelijks ook voor garage en bereikbaar aan de achterkant van het perceel), serre aantreffen, op een perceel van 650m².
Deze instapklare woning omvat op het gelijkvloers een ruime inkomhal, apart gastentoilet, een ruime lichtrijke woonkamer en open ingerichte keuken met zithoek en met zicht op de prachtige aangelegde zuidgerichte tuin, garage. Op het 1ste verdiep vindt u een nachthal, 2 slaapkamers met dressing, 1 kinderkamer/buro. U vindt er ook de toegang tot de geïsoleerde zolderruimte. De zuidgerichte tuin is rondom de woning en beschikt over een tuinhuis die bereikbaar is aan de achterzijde. Voor de garage is er een ruime oprit voor 2 wagens.
PVC rolluiken in de slaapkamers en er is CV op aardgas radiatoren.
De woning is uitgerust met 9 zonnepanelen goed voor een totaal vermogen van 2,88 kWp.
Regenwaterput van 10.000 Liter.
Gelegen aan de rand van Veurne op maar liefst 5 km van de Zee.
Troeven:
- gelegen in Veurne
- EPC B – 179 kWh/m²
- woonopp.: 155m²
- 2 slaapkamers met dressing, 1 kinderkamer/buro
- 1 badkamer met ligbad
- regenwaterput van 10.000 liter
- zonnepanelen; 9 x 320w; goed voor 2,88 kWp
- ruime zolder
- zuidgerichte zonnige ingerichte tuin
- garage met sectionale poort
- tuinhuis eventueel ook als garage
- laadpaal.
G score: A P score: B
570.000 €
Heeft u een vraag over dit pand of wenst u een bezoek in te plannen? Neem contact op met de notaris van de verkoper.
Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtiging op het nummer 058/28.80.80 Kantoor Notaris Valérie Schraepen, Markt 22 – 8647 Lo-Reninge