Presentatiebeeld van het pand n° 299044

In verband met dit goed

Referentie: 299044


Bent u op zoek naar een betaalbare woning met potentieel in Zele? Dan is deze charmante gesloten bebouwing in de Lange Akker zeker een bezoek waard.

De woning bevindt zich op een perceel van 285 m². De indeling omvat een leefruimte, keuken, badkamer, berging en twee slaapkamers op de verdieping.

De woning behaalt een EPC-label D (393 kWh/m² jaar), waardoor geen renovatieverplichting van toepassing is. De aanwezige centrale verwarming met condenserende ketel zorgt voor een degelijke basis op vlak van energiecomfort.

Een bijkomende troef is het recente asbestattest met eindconclusie "asbestveilig". Tijdens de inspectie werden geen asbestmaterialen vastgesteld.

De woning is gelegen in een aangename woonomgeving nabij winkels, scholen, openbaar vervoer en de belangrijkste invalswegen. Hierdoor vormt zij een interessante opportuniteit voor starters, alleenstaanden, jonge gezinnen of investeerders.

Troeven:

EPC-label D – geen renovatieverplichting
Asbestveilig
Perceel van 285 m²
Twee slaapkamers
Centrale verwarming met condenserende ketel
Niet gelegen in overstromingsgevoelig gebied
Betaalbare woning met uitbreidings- en moderniseringsmogelijkheden

Beschikbaar bij akte.

Bezichtiging vanaf 6 augustus 2026
G score: A P score: A

Algemene informatie

  • Vrij vanafBij de akte
  • PandtypeHuizen
  • Oppervlakte van het woongedeelte67m2
  • Kadastraal inkomen183 €

Samenstelling

  • 2 slaapkamers

Bijkomende informatie

  • StaatGoed

Gebouw en tuin gegevens

  • Oppervlakte kadaster285m2

Energiegegevens

  • Energiescore (kengetal) van het EPC393 kWh/m2
  • RF-Energie labelD
  • Unieke code van het EPC-certificaat202110521-0002418263-RES-1

Stedelijke informatie

  • De meest recente stedelijke bestemming van het pand met de benamingen gebruikt in het register met plannenwoongebied
  • overstromingsgebiedNiet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied

Naam van de voorkooprechthebbende overheid (bij prioriteit)

  • Het onroerend goed is beschermd of opgenomen in een vastgestelde inventarisNeen

Uit de hand te koop

Gewenste prijs

249.000 €

Verkocht door de notaris Notaris Steven Vandersnickt, notarisvennootschap

Heeft u een vraag over dit pand of wenst u een bezoek in te plannen? Neem contact op met de notaris van de verkoper.

Bezoekgegevens

Bezichtiging vanaf 6 augustus 2026